KUCHYNĚ REALIZACE VESTAVNÉ SKŘÍNĚ E-SHOP O NÁS KONTAKT

Recenze

Martin Brož (31. 10. 2016)

Dobrý den. Rád bych vás informoval o naší koupi kuchyně od firmy Kuchyně Highline . S manželkou jsme porovnávali mezi Hanákem , Sýkorou a Oresi . Už jsme byli i rozhodnutí , ale manželka objevila na Facebookové stránce Kuchyně Highline a zaujala nás jejich nabídka . Nechali jsme si udělat cenovou nabídku , kde bylo znát že pán ví co dělá . Nejen že na nás měli hned čas , ale co se týče přístupu byli nejlepší . Poté co nás Německá kuchyně od nich vyšla nejlevněji , rovnou jsme podepsali a uhradili zálohu . Zhruba po měsící kuchyně byla vyrobena a doplatili jsme celkovou částku . Tři dny na to se nám opět ozvaly a podle nás naplánovali termín montáže jak nám se nejlépe hodí . Zhruba za 6 hodin jsme měli kuchyňku hotovou a připravenou k prvnímu použití . Jelikož máme lakovanou kuchyň doporučili zanechat na dvířkách ještě 2 dny ochranou folii aby prý materiál dozrál . Kuchyňka vypadá perfektně a tímto bychom vám rádi doporučili při výběru kuchyně také volit tuto firmu . S přátelksým pozdravem Martin Brož .


Adam Dvořák (01. 11. 2016)

Dobrý den. E-shop firmy kuchyně Highline bych velmi rád doporučil . Jako jediný mě dokázali vysvětlit jaký je rozdíl mezi sušičkami kondenzačními , s tepelným čerpadlem a parními . Dále jejich výhody a nevýhody a co by přímo doporučili za výrobek . Dále bych rád zmínil : - Dovolal jsem se hned! - Zboží jsem měl doma druhý den . - Dohodli jsme se na nejlevnější ceně na internetu .


Jakub Adamčík (05. 11. 2016)

Musím říct , že z kuchyňských studií co jsem obešel se ke mně chovali nejlépe! Dále co se týká kvality a ceny jsou na tom v Praze asi nejlépe . Chtěl jsem vyšší kvalitu kuchyně , proto jsem volil Německé kuchyně Highline . Za 4 týdny nám mají sestavu namontovat tak už se s ženou těšíme . Tímto bych chtěl panu Michalu Drblíkovi ještě jednou poděkovat za perfektní řešení složitého prostoru naší budoucí kuchyně a za profesionální přístup . Jakub a Petra Adamčíkovi


Jana Nováková (07. 11. 2016)

Pěkný a přehledný internetový obchod ! Mé objednané zboží dorazilo do 3 dnů . Doporučuji !


Kuchyně Highline s.r.o (07. 11. 2016)

Děkujeme za vaše kladné názory na naší společnost . Děláme vše pro to aby jste byli spokojení s našimi službami . S pozdravem Kuchyně Highline s.r.o.


Petr Tesař (11. 11. 2016)

Dobrý den . Zakupovali jsme šest vestavných kuchyní do našich bytů k pronájmu zhruba před měsícem a půl . Musím říct , že na to jak jsem se toho bál bylo vše v naprostém pořádku . Kuchyně a spotřebiče přišli přesně v daném termínu co jsme měli na kupní smlouvě . Musím pochválit montážní tým , odvedli velmi dobrou práci . Tato firma má mé doporučení .


Marie Bílá (12. 11. 2016)

Asi jediný eshop co nabízí montáž spotřebičů ! Sice to protáhlo termín dodání o 4 dny , ale s tím jsem počítala . Doporučuji !!!


Pavel Záhora (18. 11. 2016)

Spokojenost ! Doporučuji . Plánuji další nákup .


Emil Šembera (21. 11. 2016)

Dobrý den. Rozhodně mohu doporučit e-shop . Zboží jsem obdržel druhý den a poradili mi s výběrem .


Lucie Fromová (22. 11. 2016)

Kuchyňka byla velice rychle a dobře namontována . Při další koupi kuchyně a volbě firmy pro zpracování bych rozhodně volila opět Kuchyně Highline ! Doporučuji ! Lucie F.


Rudolf Březina (30. 11. 2016)

Dobrý den . Nechal jsem si navrhnout kuchyni od Kuchyní Highline a jsem velice spokojen . Dnes jsme zaplatili zálohu a těšíme se na montáž . Osobně jsem hledal vysokou kvalitu za rozumné peníze a našel jsem . Pán dokonce kvůli nám zůstal o 2 hodiny déle v práci a to nemusel . Rozhodně doporučuji ! Plánujeme do budoucna vyměnit i naše staré vestavné skříně , rozhodně je zakoupím tu .


Michal Liška (01. 12. 2016)

Dobrý eshop ! Objednal jsem vestavné spotřebiče - troubu , lednici a myčku s montáží . Vše v naprostém pořádku . Osobně doporučuji !


Marcela Jakobiová (10. 12. 2016)

Dobrý den . Jsem velice spokojena s výběrem společnosti KuchyněHighline-made in germany . Stavíme nový dům a dlouho jsme přemýšleli od koho si necháme zhotovit interiér . Měli jsme jasnou volbu Hanáka nebo Siko , ale na doporučení mé kamarádky ( která má kuchyni od této firmy ) jsme si nechali navrhnout celý interiér od této firmy pro cenovou představu . Vyšel nás zhruba o 30 % levněji než od konkurence a působí i kvalitněji . To u nás rozhodlo a podepsali jsme kupní smlouvu . Zhruba po měsící se nám začala kuchyně s koupelnou realizovat a musím říct ,že jsme si vybrali opravdu dobře . Skvělé jednání s návrháři a montážníky , perfektně odvedená práce , nížší cena oproti konkurenci , vysoká kvalita . To jsou hlavní důvody proč bych ráda tuto firmu doporučila !


Kysela Jan (19. 12. 2016)

Kvalitní nábytek ! Doporučuji


Adam Purnoch (21. 12. 2016)

Jsem velmi náročný co se týka nakupování přes e-shopy. Hodněkrát jsem byl zklaman nejen z komunikace ale take z konečné částky či dodacího termínu.Proto jsem docela váhal zda to co píší tady na tomto e-shopu je pravda. Přesto jsem udělal objednávku a byl velice překvapený. Zboží bylo opravdu doručeno do druhého dne a za cenu,kterou uváděli.Za měsíc jsme vybavovali novou kuchyň. A který e-shop jsem si vybral? Jedině tento!


S.Patočková (29. 12. 2016)

Krásnou kuchyni s koupelnou nám navrhli , vyrobili a udělali . Jsme velice spokojeni !


Patrik Čech (07. 01. 2017)

Velice příjemné jednání při návrhu a kompletní realizací našeho interiéru . Tuto firmu doporučuji ! P.Čech


Miroslav Šámal (19. 01. 2017)

U této firmy nakupujeme spotřebiče již od vzniku firmy a jsme stále se vším spokojeni ! Přístup , jednání a odborné poradenství na jedničku . 100% doporučuji


Kuchyně Highline s.r.o (19. 01. 2017)

Děkujeme za vaše kladné názory na naší společnost . Děláme vše pro to aby jste byli spokojení s našimi službami . S pozdravem Kuchyně Highline s.r.o.


Aleš Durdil (15. 02. 2017)

Objednali jsme zboží značky AEG s montáží od této firmy.Vše proběhlo naprosto v pořádku.S pozdravem Aleš Durdil


Veronika Krásná (06. 03. 2017)

Jsem velice spokojena s výběrem této firmy pro realizaci našeho domova. Kuchyňka vypadá naprosto báječně! Jedinou výtku bych asi uvedla jen to , že výrobu kuchyně protáhla zhruba o týden atypická barva laku (tyrkysová) .Kterou jsem si nechala od studia speciálně namíchat . Celková doba tedy od objednání až po montáž trvala 5 měsíců , ale byla jsem o tom při podpisu kupní smlouvy upozorněna.


Bohouš Jakl (18. 03. 2017)

Musím pochválit designéra a montážní tým této firmy . Odvedli svojí práci ,přesně podle mých představ . (Jednalo se o vestavnou skříň do složitého prostoru) .S firmou jsme byli celkově spokojeni a do budoucna jakmile budou finance plánujeme si pořídit i novou kuchyni . Rozhodně budeme volit pro realizaci tuto firmu . S pozdravem B.Jakl


Pavel Adamec (04. 04. 2017)

Jsem spokojen s výběrem tohoto obchodu . Objednané zboží přišlo ve smluvený čas a v pořádku za nižší cenu než u konkurence .


Filip Sýkora (24. 04. 2017)

Dobrý den, moje recenze na KuchyněHighline je kladná:)Kuchyň mám od nich asi měsíc a jsem zatím zcela spokojen:) Co se týká přístupu návrháře tak musím dát opravdu plné hodnocení, p. Michal se mi velice věnoval, několikrát jsme měnili návrh a vždy byl ochotný a příjemný. Dodržení termínu dodání bylo bez problému, jak bylo domluveno, tak bylo splněno. Montáž byla též bez problémů, poslali nám i navíc sadu hrnců jako bonus . Takže za mě určitě spokojenost:)


Michaela Nekvindová (29. 06. 2017)

Vše proběhlo naprosto v pořádku - rychle, profesionálně - prostě bez výhrad.Kuchyně vypadá naprosto perfektně.


Monika Četnická (28. 08. 2017)

Zakoupila jsem zde set spotřebičů - do tří dnů jsem je měla doma za nejnižší cenu na internetu. Nyní jsme i zde objednali vestavnou kuchyňskou linku na míru. Ráda bych tímto tento obchod doporučila!


Kuchyně Highline s.r.o (25. 10. 2017)

Děkujeme za vaše kladné názory na naší společnost . Děláme vše pro to aby jste byli spokojení s našimi službami . S pozdravem Kuchyně Highline s.r.o.


Rodina Švandovi (06. 12. 2017)

Vše probíhalo,tak jak jsme byli domluveni. Návrh byl hned napoprvé perfektní, takže jsme již ani nic jiného nehledali . Spolupráce s panem Benešem byla 100%, profesionální přístup a ochota.V plánu jsou taktéž vestavné skříně.


Luccik777 (07. 03. 2018)

Super,rozhodně doporučuji :)


Kuchyně Highline s.r.o (26. 03. 2018)

Děkujeme za vaše kladné názory na naší společnost . Děláme vše pro to aby jste byli spokojení s našimi službami . S pozdravem Kuchyně Highline s.r.o.


Rodina Procházkovi (03. 07. 2018)

Dobrý den,děkujeme za velmi kvalitně odvedenou práci a profesionální poradenství při výběru materiálů.Od prvního návrhu kuchyně až po finální montáž proběhlo vše v naprostém pořádku.Určitě vás dále doporučíme.Rodina Procházkovi


J.Fialová (19. 11. 2018)

Děkujeme za krásnou kuchyň, je úžasná!


Jméno*
např. Josef Novák

E-mail*
např. josef.novak@seznam.cz

Telefon
např. 721234567

Recenze*