KUCHYNĚ REALIZACE VESTAVNÉ SKŘÍNĚ E-SHOP O NÁS KONTAKT

Vestavné skříněNaše vestavné skříně patří k těm nejkvalitnějším díky použití nejnovější technologie, dlouho leté tradice a materiálů. Naše vestavné skříně dělíme na více skupin.

Každý domov potřebuje dostatek úložného prostoru, jak pro vlastní šatník jeho obyvatel, tak pro další vybavení domácnosti, které je třeba organizovaně uložit. Tuto funkci plní šatní skříně, samostatné šatny a další úložné systémy.

Rozlišujeme následující typy šatních skříní:

volně stojící šatní skříně

vestavěné skříně

Výběr záleží většinou na prostorových možnostech.Šatní skříně mohou být s posuvnými nebo otvíracími dveřmi. Dveřní výplně nabízíme v povrchové úpravě dýha, lak, LTD, zrcadlo a barevné sklo. Čelní plocha šatních skříní už dávno nemusí být kompaktně v jednom dekoru, může být zrcadlová, z barevného skla nebo v dekoru přírodních materiálů. Navíc oproti konkurenci jsme schopni nalakovat nábytek jakékoliv barvy z odstínů Ral.

Řešite složitý půdní prostor se zkosením střechy a ptáte se, jak využít všechen prostor? Jednoduše všechny vestavné skříně děláme na míru a půdní šikmina střechy nám nedělá žádný problém.

Proč vestavnou skříň právě od nás?

Výrobce s tradicí od roku 1991.

Neošizená konstrukce.

Široký sortiment, kvalita zpracování, nadčasový design.

Kvalitní kování, velký výběr dezénů, úchytek a doplňků.

Záruka 36 měsíců.

Výroba atypů je pro nás samozřejmostí.

Ložnice

Ke každé kvalitní vestavné skříni by měla patřit i kvalitní postel.

Ložnice je místo, kde strávíte podstatnou část svého života. Proto musí být hezká, funkční a musíte se v ní cítit dobře. Velká nebo malá ložnice, nic není problém, z naší bohaté nabídky si určitě vyberete. Přejeme Vám pěkné sny.

Zde Vám ukážeme něco málo z našich variant.


Rádi Vám pomůžeme s interiérem Vašich snů.